Неділя, 12.05.2024, 18:10

Олімпійський тиждень

У школі з 11 вересня 2017 року по 15 вересня 2017 року відбувся Олімпійський тиждень "Здоровим бути - зі спортом дружити!"

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей та розвитку Олімпійського руху в школі з 11.09.2017 по 15.09 2017 року був проведений Олімпійський тиждень.

Були заплановані та проведені заходи для початкової школи та для учнів 5-9 класів:

1. Відкриття тижня. Лінійка «Здорові діти – здорова нація»( в початковій школі підготувала педагог-організатор Мальчикова О.І. з мультимедійною презентацією,  для учнів 5- 9 класів був підготовлений усний журнал «Здоровим бути модно» парламентом школи). Метою даного заходу було донести до учнів школи нагальність заняття спортом та фізичною культурою.
  2. Олімпійський урок, який був проведений у початковій школі вчителями фізичної культури, а в 5-9 класах  -  вчителем Лебідем  Є.А.. Уроки пройшли за всіма вимогами до проведення сучасного уроку з фізичної культури.  В теоретичній частині було повідомлення про олімпійську символіку, про олімпійських чемпіонів, про розвиток спорту в Березнегуватському районі та в нашій школі. Дуже цікаво пройшли змагання між учнівськими командами. Діти проявили спритність, міцність, уміння працювати колективно і досягати мети.
  3. Години спілкування «здоровим бути – зі спортом дружити». Були різними за формою проведення, з використанням активних методів навчання.
  4. Легкоатлетичний крос для учнів 5 - 9 класів, дав можливість всім учням школи випробувати свої сили в даному виді спорту.
  5. Учні 1- 4 класів змагалися з бігу на коротких дистанціях.
  6. Змагання із стрибків через скакалку серед дівчат 5-9 класів.
  7. Закриття Олімпійського тижня, нагородження кращих спортсменів школи відбулося на загальношкільній лінійці із запрошенням ветерана спорту Слісаренко Т.К.. Вчитель фізичної культури Лебідь Є.А. підготував яскраву мультимедійну презентацію «Олімпійський рух: історія та сьогодення»

Проведені заходи під час Олімпійського тижня сприяли вихованню у школярів потреби в постійній руховій активності, формуванню традиції і культури здорового способу життя, престижу здоров’я, залученню до активних занять фізичною культурою, а також ознайомили учнів з гуманістичними ідеалами  олімпійського руху.

Переглядів: 354 | Додав: bereznegov2 | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »