П`ятниця, 29.03.2024, 18:59

Новий рік прийшов до школи

Для учнів 1-4 класів свято було організоване педагогом- організатором Мальчиковою О.І., сценарій відзначався змістовністю та якісною підготовкою учнів. На «Новорічний карнавал» завітали казкові герої Баба Яга зі своїми ученицями, Кощій,  Дід Мороз і Снігуронька, Маша та Ведмідь Діти з казковими героями водили хороводи біля ялинки, гралися в різні ігри, приймали участь у конкурсах, кожен клас підготував новорічні пісні, які яскраво  та артистично виконували. На свято завітало дуже багато батьків та гостей, які із захопленням спостерігали за виступами своїх дітей.

Учні 5-9 класів провели новорічне свято у товаристві Діда Мороза та Снігуроньки. Рябенька А.М. педагог- організатор 5-9 класів підготувала для учнів багато цікавих конкурсів та ігор, в яких учні приймали активну участь і отримували призи від Діда Мороза.  Гарно підготувались учні 5 класу під керівництвом Артюшенко Н.В. діти як справжні артисти представили новорічну казку, поздоровили всіх присутніх зі святом, побажання звучали з вуст кожного учня 5 класу. Учні 6 класу з класним керівником Мальчиковою О.І. розвеселили всіх  яскравою сценкою зі шкільного життя, а Степаненко Валерія та Верескун Даша представили запальний сучасний танець. Учні 7 класу зі своїм класним керівником Борисенко Т.В. вітали всіх присутніх гумористичною сценкою та щирими новорічними побажаннями. Учні 8 класу представили  танець та виконання на баяні музичних творів. Новорічні заходи були  проведені з музичним супроводом, який забезпечив Білий О.І.   Проведене новорічне свято сприяло формуванню естетичних смаків, розвитку творчих здібностей кожної дитини, вміння організовано відпочивати, радіти спілкуванню з однокласниками. Завдяки допомозі спонсорів новорічне свято пройшло з призами і  солодощами.

Переглядів: 379 | Додав: director2012 | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2019  »