Березнегуватська ЗОШ I-II ступенів №2
Четверг, 20.06.2019, 08:42 | RSS | Приветствую Вас Гость
Главная | Регистрация | Вход
Главная
Березнегуватська ЗОШ I-II ступенів №2 - 2017/2018 навчальний рік
Меню сайта
Форма входа
Пошук
Календарь
«  Июнь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Опитування
Як вам сайт?
Всего ответов: 28
-----
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКА ЗОШ I-II СТУПЕНІВ №2

БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКОЇ РАЙРАДИ

вул. 1 Травня,12, смт .Березнегувате, Березнегуватський район, Миколаївська область,  56203

тел.(05168)9 17-20,  e-mail:  bereznegov2@ykr.net   Код ЄДРПОУ  31544932

 

 

 

НАКАЗ

 

від 05 лютого 2018 року

    

Про підсумки проведення

тижня зарубіжної літератури

 

Відповідно до річного плану роботи та з метою  формування рис свідомого читача художньої літератури,  розвитку творчих здібностей учнів; формування почуттів прекрасного засобами світової літератури з 29.01. по 02.02. 2018 року в школі був організований та проведений позакласний тиждень з зарубіжної літератури.  Заходи тижня були підготовлені і проведені вчителями зарубіжної літератури Бокою М.А. та Тацькою Г.Л. Тиждень був розпочатий  на загальношкільній лінійці, на якій учні 7 класу розповіли про значення літератури в житті людини, про те, що спілкування з книгою, знайомство з перлинами світової літератури сприяє загальному розвитку особистості. Учні  порівняли літературу з Чарівним Садом, у якому існують поруч далека минувшина і сучасність, вигадка і правда. Майя Андріївна повідомила план роботи тижня і запросила в подорож приємних та незабутніх вражень від зустрічі з новими книгами та літературними героями. На протязі тижня учні школи мали можливість ознайомитися зі стендом «У світі літератури», підготовлений  Бокою М.А., де були такі розділи «Зупинись і подумай», «Література в цікавих фактах», «Ми ілюстратори», «Хто я? Герой якого твору» та висловами відомих людей про значення книги в житті людини, які представила бібліотекар школи Авраменко М.О.

Для учнів 5-6 класів був проведений КВЕСТ «У пошуках скарбів»- літературна гра,   метою якої було створення радісної  атмосфери дійства, узагальнення та закріплення набутих  знань за прочитаними творами  світової літератури. Учні пройшли по таким станціям «Поетична», «Загадкова», «Розірваний ланцюг», «Всесвітня бібліотека», «Знайди скарби», «Ерудит», «Народна мудрість», вчителі допомагали у проходженні маршруту, перевіряли виконання завдань та виставляли бали. Ця квест-гра сприяла  формуванню мислення, пізнавальних інтересів, розвивала уміння учнів працювати в групі.

Для учнів 4 класу п’ятикласники підготували розповідь про американського письменника Марка Твена та його книжку «Пригоди Тома Сойєра» у вигляді гри в КВН. Метою даного заходу було зацікавити молодших школярів прочитанням книги, зацікавити учнів  вивченням творів світової  літератури.

Заключним акордом тижня був захід «У світі художнього перекладу», який підготували учні 8-9 класів.  Учнями були представлені  перекладачі творів світової літератури, була створена їх галерея. Учні читали твори в оригіналі та в перекладі. Даний захід сприяв формуванню уявлення учнів про творчу особистість перекладача, сприяв розвитку пам’яті, зв’язного мовлення та художніх смаків.

Позакласний тиждень зарубіжної літературі пройшов на належному методичному рівні , сприяв  художньо- естетичному вихованню  учнів школи, формуванню комунікативних та предметних компетентностей.

Отже, виходячи  з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити подяку вчителю зарубіжної літератури Бокій Майї Андріївні за якісну підготовку та творчий підхід у проведенні тижня.
  2. Учителям зарубіжної літератури: Постійно.
    1. Застосовувати активні форми навчання в урочний та позаурочний час.
    2. Формувати та розвивати предметні компетентності, виховувати кращі людські чесноти, опираючись на  життя та вчинки героїв художньої літератури .
  3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з освітнього процесу Кедровську Н.В.

 

Директор    школи                                          Г.Л.Тацька

 

♦     ♦      ♦      ♦      ♦

 

БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКА ЗОШ I-II СТУПЕНІВ №2

БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКОЇ РАЙРАДИ

вул. 1 Травня,12, смт .Березнегувате, Березнегуватський район, Миколаївська область,  56203

тел.(05168)9 17-20,  e-mail:  bereznegov2@ykr.net   Код ЄДРПОУ  31544932

 

 

 

НАКАЗ

 

від  05 лютого 2018 року

    

Про  підсумки проведення

заходів національного- патріотичного

виховання

 

Відповідно до Концепції національно- патріотичного виховання дітей та річного виховного плану, з метою формування розвинутої патріотичної свідомості і відповідальності, збереження та шанування національної пам’яті в школі були проведенні такі заходи;

  • Загальношкільна лінійка «Україна- соборна, незалежна держава;
  • Відкрита година спілкування «Славетні березнегуватці» для учнів 1-4 класів.

Загальношкільна лінійка була присвячена Дню Соборності України, яку підготувала Мальчикова О.І. зі своїми вихованцями, учнями 5 класу. Метою даного заходу  було поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, виховання в учнів любові до Батьківщини, повагу до героїчного минулого свого народу, виховання якостей громадянина, який братиме активну участь у формуванні майбутнього своєї держави. Учні п’ятого класу читали вірші  про Україну, Ольга Іванівна розповіла про  створення Української Народної Республіки, про схвалення тексту Універсалу, який закликав усіх стати на захист добробуту і свободи свого народу від більшовиків та інших напасників.  Україна в 1919 році не змогла відстояти свою незалежність, але значення Акта надзвичайно важливе, оскільки він наочно показав безперспективність спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному. Учні 5 класу  відповідально та творчо підійшли до підготовки, показавши гарні декламаторські здібності, Ольга Іванівна підготувала мультимедійну презентацію, яка  була невід’ємним елементом у проведенні лінійки.

   Виховна година для учнів 1-4 класів «Славетні березнегуватці»  пройшла в рамках шкільного проекту «Люди твої, Березнегуватщино». Пилюга Ірина Ярославівна проявила творчий підхід, знання вікових особливостей та потреб молодших школярів. На заході звучали вірші про рідний край, була виконана  пісня В.Дениска «Мій рідний край», вчитель яскраво , в доступній формі розповідала про видатних людей, що прославили Березнегуватщину, які народилися і виросли в нашому районі, це  Тополь Любов Гаврилівна, яка склала Гімн Березнегуватщини ; Затурян Анатолій Ілліч, заслужений працівник культури України, викладач Миколаївського коледжу культури і мистецтва, Чепурний Микола Миронович- Герой Радянського Союзу; Веденко Віктор Антонович – Герой Радянського Союзу; Щербина Микола Гаврилович- Герой Радянського Союзу; Картава Іван Єлізарович – український медик, лікар- хірург; Кравченко Петро Іванович-скульптор, Башкіров Михайло Володимирович-почесний керівник району; Котляр Юрій Вадимович-український історик; Рябенький Володимир Михайлович – доктор технічних наук, професор; Колачевський Михайло Михайлович –композитор,Борщак Ілько Львович – український історик, дипломат; Якубенко Антоніна Володимирівна – бібліотекар; Рак Іван Овсійович-  відмінник народної освіти, вчитель фізичної культури. Ірина Ярославівна зазначила, що минуле навчає сьогодні як жити всім нам заради майбутнього. Учні вчилися наслідувати гідні вчинки своїх земляків, підтримувати та розвивати їх починання.

Проведені заходи сприяли формуванню патріотичних почуттів гордості за своїх односельців, які своєю працею прославляли рідну землі; також сприяли становленню громадянина- патріота, гуманіста, готового  до успадкування духовних, культурних надбань українського народу, культивування кращих рис української ментальності.

Отже, виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

  1. Педагогам-організаторам школи та класним керівникам протягом року:

1.1.Утверджувати в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України.

1.2. Виховувати повагу до Законів України, державної символіки.

1.3. Культивувати кращі риси української ментальності – працелюбності, свободи, справедливості, доброти, чесності, бережного ставлення до природи.

     2. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з освітнього процесу Кедровську Н.В.

 

Директор школи                                       Г.Л.Тацька


Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтов - uCoz