П`ятниця, 29.03.2024, 07:56

Звіт директора школи перед громадськістю. Частина ІІ

Аналіз роботи з обдарованими та здібними учнями школи за рік

Діяльність педагогічного колективу школи була спрямована на розвиток творчого потенціалу особистості, створення сприятливих умов для навчання і виховання інтелектуальних і творчо обдарованих дітей. Вчителі предметники готували учнів до участі в олімпіадах та конкурсах. У 2017-2018 навчальному році в предметних олімпіадах прийняло участь 36 учнів 3-9 класів, в конкурсах імені П.Яцика та імені Т.Шевченка -11 учнів 3-9 класів. Школа зайняла ІІ місце в районному рейтингу за результатами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

І місце отримали:

• Василенко В.,  учениця  9  класу,  предмет – українська  мова  та література, вчитель – Борисенко Т.В.;
  • Василенко В., учениця 9 класу, предмет –математика, вчитель – Гуржій А.І.;
  • Василенко В, учениця 9 класу, предмет – зарубіжна література, вчитель – Бока М.А.;

ІІ місце отримали:

• Бицишина Я. та Ацехівський М., учні 8 класу, предмет – історія, вчитель – Базарова Л.Г.;
  • Магер Д., учень 9 класу, предмет – англійська мова, вчитель – Хоменко Л.І.;
  • Василенко В., учениця 9 класу, предмет – російська мова та література, вчитель – Тацька Г.Л.;
  • Чередніченко Т., учениця 9 класу, предмет – правознавство, вчитель – Базарова Л.Г.;
  • Титаренко Юрій, учень 4 класу, предмет- природознавство, вчитель Юрченко Л.П.

ІІІ місце отримали:

• Чередніченко Т., учениця 9 класу, предмет – біологія, вчитель – Лісовська Д.М.;
  • Кузьменко А., учениця 7 класу, предмет – хімія, вчитель Калініченко О.М.
  • Погореьський Нікіта, учень 4 класу, предмет – англійська мова, вчитель Хоменко Л.І.
  • Палій Тимур, учень 3 класу, предмет – англійська мова, вчитель Хоменко Л.І.
  • Лаврова Ілона, учениця 3 класу, предмет -  математика , вчитель Пилюга І.Я.

Учні 1 – 4 класів приймали активну участь в всеукраїнських конкурсах «Кенгуру», «Соняшник», «Колосок осінній 2017», «Колосок весняний 2018».. Учні 5 – 9 класів прийняли участь  міжнародних конкурсах:

• істориків «Лелека»;
  • Конкурс історик – юніор;
  • Конкурсі з англійської мови «Грінвіч»;
  • Конкурс з фізики «Геліантус».
  • Учасники конкурсів показали  такі результати:

Назва конкурсу

Результати

Всього взяли участь

Золотий сертифікат (диплом І ступеня, відзнака «відмінно»)

Срібний сертифікат (диплом ІІ ступеня, відзнака «добре»)

Бронзовий

сертифікат (диплом ІІІ ступеня)

Левеня

Геліантус

Кенгуру

Лелека

Гринвіч

Колосок

-

Так, у 2017 – 2018н.р., у порівнянні з минулим навчальним роком, кількість переможців районних олімпіад збільшилась, але наявне зменшення як учасників, так і переможців в  деяких інтелектуальних конкурсах (Геліантус, Гринвіч). Роботу і надалі слід спрямовувати на якість знань учнів, на здобуття високого результату та підвищення престижу школи.

За результатами  олімпіад та конкурсів учні нашої школи отримали грамоти, сертифікати

Переглядів: 363 | Додав: director2012 | Рейтинг: 0.0/0