П`ятниця, 29.03.2024, 17:51

Шкільний проект "Я маю право!" План проведення заходів
  1. ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ  ЗАХОДІВ

ПЛАН ЗАХОДІВ

з реалізації в Березнегуватській      загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №2 правопросвітницького проекту «Я маю право!»

пп

Захід з проведення у 2018 році просвітницького проекту «Я маю право

Дата проведення

Ознайомлення із метою та етапами проекту, визначення завдань проекту  «Я маю право ! ».

Вересень 2018 року

Педагоги-організатори

Створення розділу на  веб-сайті школи «2018 рік- Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Вересень 2018 року

Педагоги-організатори

Усний журнал «Школа прав дитини »

Пилюга І.Я.

Правова година «Громадянин правової країни»

БорисенкоТ.В.

Інтерактивні вправи «Які я маю права»

Мальчикова О.І.

Інтерактивна гра  «Правова Відгадайка»

Панкрьєва-Чередник Н.Г.

Юрченко Л.П.

Усний журнал «30 заповідей Загальної декларації прав людини»

Базарова Л.Г.

Урок-лекція на тему «Правова відповідальність підлітків » із запрошенням представників юридичної влади

Гуржій А.І.

Всеукраїнський тиждень права ( за окремим планом).

Вчитель правознавства

Виставка тематичної  літератури , історичних документів за темою «Я маю право»

Бібліотекар

Тренінг «Які я маю права ?»

Січень 2019 року

Артюшенко Н.В.

Усний журнал «Ти маєш право, але ти маєш і  обов’язки »

Січень 2019 року

Артеменко Є.В.

Батьківські  збори на правову тематику

Класні керівники

Місячники :

• Місячник національно-патріотичного виховання;
  • Місячник «Ми цінуємо себе та своє здоров’я »
  • Місячник вшанування і пам’яті;

Педагоги –організатори , класні керівники

Проведення для учнів екскурсій у суди, зустрічей з працівниками правоохоронних органів

Вчитель правознавства

Тренінг «Булінг та шляхи його попередження»

Соціальний педагог

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з батьками учнів школи

Класні керівники, адміністрація школи

Розповсюдження серед педагогічних працівників та учнів інформаційних друкованих  та електронних матеріалів (буклети, бюлетені, брошури) на правову тематику.

Протягом 2018 року

Сприяння широкому висвітленню в засобах масової інформації запланованих заходів з проведення Року Реалізації право просвітницького проекту «Я маю право!»

Протягом 2018 року

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №361/2017

Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

З метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя, постановляю:

Оголосити 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Кабінету Міністрів України:

1) затвердити план заходів на 2018 рік з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», передбачивши, зокрема:

інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права у відповідних сферах, зокрема через засоби масової інформації, шляхом запровадження телефонних «гарячих ліній», організації зустрічей з громадянами за місцем проживання, виготовлення та розповсюдження відповідних інформаційних матеріалів;

здійснення комунікаційних заходів з метою реалізації зазначеного проекту;

2) щокварталу інформувати Президента України про хід проведення Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Обласним, Київській міській державним адміністраціям забезпечити розроблення та виконання відповідних регіональних планів заходів, спрямованих на реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!», передбачивши, зокрема:

проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи, у тому числі у місцевих засобах масової інформації;

запровадження на регіональному телебаченні програм, орієнтованих на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян;

проведення із залученням закладів освіти, закладів культури, установ, організацій олімпіад, конкурсів та інших заходів, спрямованих на підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах суспільного життя.

Рекомендувати органам місцевого самоврядування сприяти забезпеченню реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

14 листопада 2017 року