П`ятниця, 19.04.2024, 06:46

Правовий тиждень

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації №212 від 23.10.2017 року «Про затвердження плану заходів з участі у проведенні у 2017 році в Березнегуватському районі Всеукраїнського тижня права,  наказу № 115 від 27.10.2017 «Про затвердження заходів щодо проведення Тижня права в школі» з метою виховання в учнів високої правової культури, поваги до законів і прав людини з 04.12. по 08.12. 2017 року в школі був проведений Тиждень  прав людини. Відкриття тижня відбулося на загальношкільній лінійці . Члени учнівського самоврядування розповіли  про Конвенцію прав дитини, яка створена для того, щоб захистити дітей і надати найкращі умови для розвитку і реалізації їх прав. Протягом тижня проводились слідуючі заходи:

• Правова вікторина, підготовлена педагогом-організатором Гуржій А.І. та проведена для учнів 5-9 класів учнівським врядуванням.
  • Бібліотечний урок до Дня захисту дітей, проведений Авраменко М.О. для учнів 5-6 класів та для учнів 9 класу «Правопорушення та покарання»
  • Години спілкування покласно (  «Я- дитина і маю права» у 6 кл. Борисенко Т.В.; «Права дитинства» у 8 кл. Гуржій А.І.; «Твої права та обов’язки» у 9 кл. Хоменко Л.І.; «Знай свої прав та обов’язки» у 4 кл. Юрченко Л.П.; «Я маю право… Кожна людина має право» у 3 кл. Пилюга І Я.; « Я- дитина і маю права» у 2 кл. Артеменко Л.В.)
  • Урок в рамках Всеукраїнського уроку «Права людини» у 9 класі, який був проведений Базаровою Л.Г. за темою « Права та свободи людини», метою його було перевірити та узагальнити знання учнів про  вітчизняні та міжнародні нормативно-правові акти щодо прав людини, поглибити знання про права і свободи людини та права дитини.
  • Флешмоб для учнів 1-4 класів «Я маленький громадянин своєї держави і маю такі права»
  • Тематичний стенд інформаційних матеріалів «Права та обов’язки дітей», оформлений на коридорі школи
  •  Дискусія з учнями 8-9 класів, присвячена проблематиці прав людини.
  • Відбулася зустріч в рамках акції «16 днів без насилля »  з майором поліції Познанським В.О.
  • Проведено загальношкільну святкову лінійку для учнів 1-4 класів «Посвята учнів першого класу у Веселчата», яку підготувала  Мальчикова О.І.

Проведена робота Тижня права сприяла утвердженню в свідомості учнів цивілізованих норм життя на основі загальнолюдських цінностей, духовних, моральних і культурних засад життя українського народу, виховання в учнів законослухняності, поваги  до правових норм громадянського суспільства, сприяв соціалізації учнів  в сучасному освітньому просторі. Роботу щодо виконання заходів правового тижня вважати задовільною. Слід відмітити  якісну роботу щодо організації та проведення заходів Тижня права вчителя правознавства Базарової Л.Г., педагога організатора 1-4 класів Мальчикової О.І., соціального педагога Артюшенко Н.В. та бібліотекара школи Авраменко М.О.

Переглядів: 310 | Додав: director2012 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »