Березнегуватська ЗОШ I-II ступенів №2
Як вам сайт?

Главная » 2018 » Сентябрь » 21 » Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

На виконання листа відділу освіти «Про організацію та проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня в загальноосвітніх навчальних закладах» від  30 серпня 2018 року № 400/01-35/01-32  Березнегуватська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 надає узагальнену  інформацію  про проведені  заходи та фотоматеріали.

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя та залучення до занять фізичною кульурою і спортом у Березнегуватській ЗОШ І-ІІ ступенів №2 був проведений Олімпійський тиждень. Були заплановані та проведені заходи для початкової школи та для учнів 5-9 класів:

1. Відкриття тижня. Педагоги-організатори Мальчикова О.І. та Рябенька А.М. підготували лінійку «Здорові діти – здорова нація» (1-4; 5-9 класи). Метою даного заходу було донести до учнів школи нагальність заняття спортом та фізичною культурою.
  2. Олімпійський урок, який був проведений у початковій школі вчителями фізичної культури, а в 5-9 класах  -  вчителем Лебідем  Є.А.. Уроки пройшли за всіма вимогами до проведення сучасного уроку з фізичної культури.  В теоретичній частині було повідомлення про олімпійську символіку, історію олімпійських ігор, про олімпійських чемпіонів, про розвиток спорту в Березнегуватському районі та в нашій школі. Дуже цікаво пройшли змагання між учнівськими командами. Діти проявили спритність, міцність, уміння працювати колективно і досягати мети.
  3. Години спілкування «Здоровим бути – зі спортом дружити». Були різними за формою проведення, з використанням активних методів навчання.
  4. Легкоатлетичний крос для учнів 5 - 9 класів, дав можливість всім учням школи випробувати свої сили в даному виді спорту.
  5. Міні-футбол  між 5-9 класів. Веселі старти та День бігуна між 1-4 класів.
  6. Змагання із стрибків через скакалку серед дівчат 5-9 класів.
  7. Закриття Олімпійського тижня відбулося товариським матчем з міні-футболу між командами учнів Березнегуватської ЗОШ І-ІІ ступенів №1 і Березнегуватської ЗОШ І-ІІ ступенів №2. Змагання закінчилися привітаннями переможців та врученням призів.

Робота під час Олімпійського тижня сприяла формуванню фізично здорової особистості, яка здатна розвиватися, самовдосконалюватися та вихованню позитивного відношення до спорту та фізичної культури, набуття учнями життєвого досвіду.

Просмотров: 9 | Добавил: director2012 | Рейтинг: 0.0/0