Субота, 20.04.2024, 19:18

Місячник безпеки прав життєдіяльності

Відповідно до наказу №118 від 01.11.2016 року «Про проведення Місячника знань правил безпеки життєдіяльності» по школі та з метою активізації профілактичної роботи щодо попередження загибелі та травмування дітей, навчання учнів правилам безпечної поведінки у житті, а також розширення знань про оперативно-рятувальну службу «101» з 06.11. по 06.12 2017 року в школі проходив Місячник знань правил безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки. Були заплановані та проведені такі заходи:

• Години спілкування щодо безпеки життєдіяльності ( «Азбука безпеки»-8 кл., «Червона квітка – друг і ворог»- 7 кл., «Вивчи правила пожежної безпеки та розкажи їх членам своєї родини»- 5 кл., «Знання та дотримання правил безпеки життєдіяльності – запорука твого здоров’я»-8 кл., «Жартувати з вогнем не можна»- 6 кл., «Дорога до школи»- 2кл.,  «Коли ти сам вдома»- 3 кл., «Цінуй своє життя»-4 кл. «Абетка пішохода» - 1 кл.)
  • Написання диктантів «Безпека життєдіяльності дітей» ( «Вогонь в житті людини»- 5 кл., «Правила протипожежної безпеки»- 7 кл., «Вогонь»- 6 кл.,  «Відчуття особистої безпеки»- 8 кл.,  «Подвиг шестикласника»- 4 кл.)
  • Виставка інформаційних матеріалів «Увага! Вогонь», «Газ - це небезпечно», «Якщо друг опинився в небезпечній ситуації»( підготува Авраменко М.О.)
  • Відеоурок з питань безпеки життєдіяльності із залученням майора поліції Познанського В.О. ( провела Гуржій А.І.)
  • Анкетування «Психологічна реакція дитини на виникнення надзвичаних ситуацій» ( провела соціальний педагог Артюшенко Н.В.)
  • Загальношкільна газета ( на коридорі старшої  та початкової  школи «Безпека життєдіяльності»)
  • Проводилися інструктажі   «Запобігання травматизму та загибелі дітей внаслідок пожежі», «Увага! Дорога», «Харчові отруєння», «Отруєння хімічними речовинами», «Правила поведінки на льоду», «Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Правила користування природним газом».
  • Бібліотечні уроки у 3-4 класах «101 – народна служба порятунку», у 5-7 класах «Увага! Вогонь.», у 8-9 класи «Якщо друг опинився у небезпечній ситуації»
  • Перегляд мультфільмів «Правила безпеки в надзвичайних ситуаціях» з учнями 1-4 класів (провела Мальчикова О.І.)

Проведені заходи  підпорядковувались реалізації моделі «Школи сприяння здоров’ю» та вихованню безпечної поведінки учнів в повсякденному житті, формуванню соціальної компетентності дітей та учнівської молоді. Роботу щодо виконання плану заходів «Місячника знань правил безпеки життєдіяльності дітей» можна вважати задовільною.

Переглядів: 863 | Додав: director2012 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »